O nás

História JASPARKU siaha do roku 2007, kedy sa začalo s rozsiahlou rekonštrukciou budovy bývalého Slovodevu v Galante, ktorá trvala dva roky.

- Obchodné centrum JASPARK  bolo otvorené pre verejnosť dňa 11.3.2009 za prítomnosti médii, obyvateľov, obchodných partnerov a zástupcov mesta Galanta.

- Pre návštevníkov bol pripravený sprievodný program, zábavné súťaže pre deti a veľa darčekov.

- Zákazníkom JASPARKU ponúkame rôzne služby starostlivosti o telo, multimediálne služby, finančné služby a prídu si na chuť aj milovníci dobrého jedla, alebo kávy.

- Našou snahou je ponúkať všetko pod jednou strechou. Zastrešujeme prevádzky obchodu s textilom, drogériou, nábytkom, bytovým textilom, elektronikou a domácimi potrebami.

- Pre našich najmenších návštevníkov organizujeme zábavné dni pri príležitosti Mikuláša a MDD. Deti zažili množstvo zábavy s Majstrom N, spevákmi a kúzelníkom. Mali možnosť vyskúšať si zručnosť v  tvorivých dielňach, kúzla z balónikov, rôzne súťaže a maľovanie na tvár. Super disco na záver pripravuje už tradične DJ Roman.

- Sme fanúšikmi  boxerskej hviezdy z Galanty Tomiho Kida. Foto s akcii priateľských zápasov v JASPARKU si môžete pozrieť vo fotogalérii.

- Vaše nápady, pripomienky a dotazy nám pomôžu uspokojiť Vaše potreby. Napíšte nám: info [at] jaspark [dot] sk

- Organizujeme aj výstavy pre umelcov, firmy a remeselníkov.

Našou snahou je ponúkať potrebné veci pre život, ale aj relax.

Každý deň sme tu pre Vás.

Váš JASPARK

O nás
O nás
O nás
Tvorba web stránky - Lemonweb | Developed by LISA